This new watch is equipped by Rolex developed automatic swiss watches winding mechanical movement, the moon will ensure the patent assembly accuracy on astronomy up to 122 years. Cellini moon watch equipped with Cellini watch omega brown crocodile leather watchband, collocation 18ct Everose gold crown folding buckle in Cellini series replica fake uk using the buckle it is for the first time.
 درباره مبنا - مشاوران بهسازی، نوسازی انرژی

درباره مبنا

صفحه اصلی درباره مبنا

سوابق گروه مبنا

2000
2017
2000

معرفی

مبنا با هدف اجراي فعاليت هاي بهينه‌سازي مصرف انرژي، مديريت و مميزي انرژي در كشور در سال ۱۳۷۹ تاسيس گرديد و از طريق همكاري با شركت‌هاي معتبر اروپايي در جهت ارتقا دانش مهندسي و فن‌آوري در بخش هاي ساختمان، صنعت و بخش های برق، نفت و گاز فعاليت مي كند و در اين زمينه علاوه بر انتقال دانش فني و مهندسي، محصولات كارآمد و كم مصرف متنوعي را در كشور ارائه مي‌نمايد. اين مجموعه با در اختيار داشتن بيش از ۸۰ نفر پرسنل كارآزموده و متخصص و چندین نمايندگي فعال در سراسر کشور، خدمات انرژي و محصولات كارآمد را جهت بهينه‌سازي مصرف انرژي و افزايش بهره‌وري انرژي به مشتريان خود در دو حوزه ساختمان و صنعت ارائه مي‌نمايد. این گروه در قالب پنج شرکت تابعه مشاوران بهسازی و نوسازی انرژی/ مشاوران توسعه فرآیند/ حرارت گستر/ پایش انرژی و انرژی گستر در زمینه های مختلف و تخصصی فعالیت می نمایند.

2017

بخشی از دستاوردها:

- تهيه و تدوين استانداردهاي انرژي

- تهيه و تدوين استاندارد برچسب انرژي ساختمان

- ساخت ساختمان انرژي صفر

- گسترش استفاده از روش هاي نوين تاسيساتي در بخش تاسيسات كشور – شامل تلاش در راستاي بكارگيري شيرهاي ترموستاتيك رادياتور

- گسترش استفاده از رادياتورهاي پانلي

- تلاش در راستاي گسترش استفاده از بويلرهاي كندانس و حل مشكلات مربوطه – شامل تطبيق تكنولوژي با شرايط داخل كشور

- آموزش سيستم هاي بهينه سازي – مبحث ۱۹ مقررات ملي ساختمان

- گسترش خدمات مهندسي ارزش انرژي در طراحي ساختمان و ارتقا سطح طراحي از منظر انرژي

- تلاش در راستاي ارتقا بهره وري انرژي به كمك سيستم هاي كنترل – در بخش صنعتي و ساختماني

- پروژه كنترل اتوماتيك بويلر – و بحث هاي انرژي در سيستم هاي بي ام اس

آرمان این مجموعه ارائه خدمات و محصولات تخصصی در حوزه بهینه سازی مصرف انرژی به عنوان یکی از محورهای حیاتی در توسعه پایدار بوده و سعی نموده است با انتقال فناوری های کاربردی در تجهیزات و فعالیت های مهندسی مورد نیاز در بخش های صنعتی و ساختمانی به کشور گام کوچکی در راستای نیازهای روزافزون این حوزه بردارد. تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ سازی در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی، کاربردی نمودن نگاه به این موضوع در فرآیندهای طراحی، حل مشکلات به کارگیری تکنولوژی های نوین و الگوهای کنترلی با محوریت بهینه سازی، تدوین استانداردها و اجرایی نمودن طرح های آزمایشی و پایلوت ملی در این زمینه از جمله محورهای فعالیت این گروه جهت نیل به تحقق آرمان بهینه سازی است که امید است با اقبال مخاطبان و فعالان حوزه های مهندسی ، منجر به برداشتن گام موثری در مقابله با چالش انرژی در کشور گردد.

شرکت های زیر مجموعه

پایش انرژی مبنا

پایش انرژی مبنا

www.payesh-energy.ir

توسعه فرآیند مبنا

توسعه فرآیند مبنا

www.mabnaprocess.com

حرارت گستر

حرارت گستر

www.mabnaheating.ir

انرژی گستر

انرژی گستر

www.energygostar.ir