SABIANA فن کویل - مشاوران بهسازی، نوسازی انرژی

سابیانا نام شرکتی ایتالیایی است که با بیش از ۸۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید هواساز و دستگاه های گرمایشی فعالیت داشته و فروشی مبتکرانه در زمینه تولیدات خود داشته است.

همه محصولات این شرکت از بهترین مایع طبیعی موجود که همیشه و همواره انسان ها در همه اوقات روز و در همه ی کارها با آن سرو کار داشته اند سود جسته است: آب در حقیقت از طریق گرمایش و سرمایش آب، آب و هوای هر محیطی با دقت عالی و رتبه بالایی راحتی و آسودگی را به ارمغان آورده است. سابیانا تمرکز خود را بر میزان صدای محصولات خود Noise، سوخت الکتریکی و کیفیت هوای محصولات خود قرار داده است.

این کمپانی اولین شرکت سازنده ی پنل های سقفی بی صدا در محیط های صنعتی در سال ۱۹۷۳ و اولین شرکت در تولید فن کویل های کاست با موتورهای الکتریکی و کم مصرف در بازار فروش ایتالیا در سال ۲۰۰۹ و اولین شرکت بدست آورنده امتیاز فیلتر الکترونیکی در طیف گسترده ای از هواسازها در سال ۱۹۹۳ می باشد.

انسجام و توانایی قابل توجه مهندسین ایتالیایی باعث تولید محصولاتی با طراحی بی نظیر گردیده است که قابلیت هماهنگی و انطباق با هر نوع ساختمان و با هر گونه ساختار و طراحی ای را دارد. سابیانا بیش از ۵۰% از حجم معاملات بازارهای خارجی، خصوصا در اروپا و امریکای شمالی و جنوبی و خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.این شرکت با بیش از ۵۰ توزیع کننده انحصاری در ایتالیا و ۴۳ نمایندگی فروش، محصولات خود را با متناسب با شرایط آب و هوایی و محیطی مشتریان خود عرضه می کند.

دسته بندی انواع مدل های فن کویل سابیانا در سایت رسمی فن کویل SABIANA
WWW.SABIANA.IR